«Хто не знає свого минулого, не вартий свого майбутнього»,– говорить народна мудрість. І це дійсно так, бо як дерево тримається на землі своїм корінням, так людина тримається на землі своїм минулим.        Саме тому, ми повинні знати свою історію, своє минуле. А історія наша вмита кров’ю і сльозами. Однією з найтрагічніших її сторінок є бій під Крутами. Дата 29 січня увійшла в українську історію як день пам’яті мужніх героїв, що душу й тіло поклали за самостійність, волю та незалежність Батьківщини.      До   Дня  пам’яті Героїв Крут Білозерська міська публічна  бібліотека  підготувала     тематичну  викладку   «Юні оборонці Батьківщини».

Просмотров: 174 | Добавил: admin | Дата: 27.01.2022 | Комментарии (0)

Історію неможливо повернути назад. Але необхідно розповідати про неї всю правду. Історія нашої Батьківщини, на жаль, має й сумні сторінки.            До Міжнародного Дня пам'яті жертв Голокосту  26 січня 2022р. у читальній залі Білозерської міської публічної бібліотеки, відбулася виховна година-спогад: «Голокост-трагедія і героїзм». Ведуча розповіла вихованцям старшої групи «Зразкового художнього колективу» ансамблю танцю «Усмішка»   про жахіття Голокосту.  В залі діяла книжкова  виставка «Трагічні сторінки Голокосту», демонструвалися  відеоролики  про Голокост в Україні. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх, хто став жертвами злочинних вбивств фашистами у Другій світовій війні.

Просмотров: 153 | Добавил: admin | Дата: 27.01.2022 | Комментарии (0)