Щорічно 9 листопада відзначають День української писемності та мови.  Це свято було встановлено Указом президента України в 1997 році і відзначається щороку на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.                        В Білозерській  міській   публічні бібліотеці до свята оформлено перегляд літератури «Рідна мова – душа народу».  Представлена  література  ознайомить користувачів з історією походження, культурою та розвитком становлення української мови. Тут же можна дізнатися про життя та діяльність першого українського історика, видатного письменника та мислителя, ченця Києво-Печерської Лаври Нестора Літописця.

... Читати далі »

Просмотров: 240 | Добавил: admin | Дата: 06.11.2021 | Комментарии (1)