У третю неділю травня в Україні відзначають День пам’яті жертв політичних репресій.

З метою належного вшанування пам’яті жертв політичних репресій, привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії України, відродження національної пам’яті, до Дня пам’яті жертв політичних репресій, що відзначається 20 травня, в бібліотеці-філії№2 було оформлено тематичну полку «Забуттю не підлягає».

Просмотров: 442 | Добавил: admin | Дата: 20.05.2018 | Комментарии (0)

День Європи в Україні відзначають у третю суботу кожного травня. Вперше заходи, присвячені цьому дню, проводилися в 2003 році. Відзначення цього дня – це ще одна можливість для мешканців України долучитися до європейських цінностей.

У 2018 році День Європи в Україні припадає на 19 травня.

З метою інформування користувачів бібліотеки з питань європейської інтеграції, шанобливого ставлення до історії, культури, обрядів та традицій інших країн, популяризації європейської культурної спадщини, до Дня Європи бібліотекарі бібліотеки-філії№2 підготували інформаційну викладку    «День Європи в Україні».

Просмотров: 491 | Добавил: admin | Дата: 20.05.2018 | Комментарии (0)