Підсумки реалізації проєкту

         

   

           В період з 4 вересня по 5 листопада бібліотека-філія №2 Добропільської міської ЦБС стала партнером ГО «Ініціатива заради добробуту» в реалізації проєкту «Медійно-цифрова освіта — основа громадської безпеки» за програмою малих грантів, яка адмініструється ІСАР Єднання в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

       В межах проєкту колектив провів 7 навчально-просвітницьких занять з різними категоріями реципієнтів.
За час реалізації проєкту на базі бібліотеки було проведено такі заходи:
«Робота із сервісом ZOOM»;
«Безпека у соц.мережах. Як не стати жертвою кібербулінгу»;
«ПФУ у твоєму смартфоні»;
«Можливості Instagram. Instavisual»;
«Онлайн-сервіси на допомогу класним керівникам»;
«Месенджер як засіб групової комунікації»;
«Електронна петиція».

                   Загалом під час реалізації проєкту було залучено 76 реципієнтів.

         Головною метою реалізації даного проєкту в нашій бібліотеці було подолання інформаційної нерівності серед громади; допомога вразливій категорії населення міста в адаптації до нових послуг в умовах діджиталізації суспільства; консультування педагогів громади стосовно інновацій у сфері дистанційної та інтерактивної освіти; прагнення убезпечити дітей та юнацтво від кібератак, кібербулінгу, допомогти їм захистити особисту інформацію.

                Загалом, можна вважати проєкт успішним, адже поставлені цілі благополучно реалізувались. Рівень медійно-цифрової освіченості мешканців нашого міста, які долучились до заходів, значно підвищився, що показує вхідне/вихідне анкетування. Проєкт став актуальним серед громади нашого міста, адже є попит на надання консультацій, роз’яснень, навчання з медійно-цифрової грамотності.
Проте були й деякі перепони на шляху реалізації задуманого. По-перше, карантинні заходи, які не дали можливості організовувати групове навчання для більшої маси людей. Доводилось скорочувати кількість учасників у групах, проводити декілька занять з однієї тематики, переходити до індивідуального інформування. Хоча в де-чому карантин сприяв збільшенню попиту на ту чи іншу тематику занять. Ще однією перепоною, з якою зіштовхнулась наша бібліотека, стало небажання учасників навчань заповнювати вхідні/вихідні анкети, підписувати їх. Однак, ми намагались подолати цю проблему, пояснюючи необхідність цієї дії.

         В подальшому колектив бібліотеки-філії №2 продовжить роботу в напрямку підвищення рівня медійно-цифрової грамотності громади міста, використовуючи отримані гаджети за призначенням.

*Інформаційна довідка
Проєкт «Медійно-цифрова освіта – основа громадської безпеки» реалізується ГО «Ініціатива заради добробуту» в партнерстві з Добропільською міською централізованою бібліотечною системою за програмою малих грантів, яка адмініструється ІСАР Єднання в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

 

#UNRPP #cyfra_library #digital_lib #білозерська_міська_бібліотека 

 

 

 


 

Категорія: Події | Додав: admin (11.11.2020)
Переглядів: 319 | Теги: digital_lib, UNRPP, білозерська_міська_бібліотека, cyfra_library | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: