"Щасливий випадок" на початку року!

3 січня 2014 р. в фойє Білозерського ЦДЮТ бібліотека-філія № 2 провела гру «Щасливий випадок» - «Зимонька-зима».

В грі брали участь вихованці ЦДЮТ, вони не тільки приймали участь в розумових конкурсах, але й залюбки покружляли в хороводі з Дідом Морозом.

Ведучі заходу, Демчук Лідія Миколаївна та Виниченко Єлизавета Володимирівна, привітали присутніх з Новим Роком, розповіли цікаві історії про зиму.

 

Для того, щоб проводити гру, потрібно було вибрати гравців, і тому було проведено відбірковий тур. Команди налічували по п’ять чоловік, гравці вибрали собі капітанів та вигадали назви: «Сугроби» та «Сніговики».

 

Журі складалося з Афонічевої А.Л., Лєпілєної Л.Ч., Пархоменко Л.М., та Діда Мороза (Афонічева Марка). Всі гості та гравці, разом з ведучими, були зі святковим настроєм та кумедно вбрані. Розпочалися конкурси.

1 конкурс: «Зимове свято». Кожній команді давалося по 5 питань на зимову тематику, дітям потрібно було згадати зимові свята.

2 конкурс: «Темний кінь». В цьому конкурсі гравцям потрібно було правильно назвати персонажа, який описувався в цитаті. Персонажі були з відомих новорічних казок.

3 конкурс: «Вгадай-но». Ведучі кожній команді загадували по 10 загадок на зимову тематику. В цьому конкурсі діти повинні були згадати зимове приладдя, і вони добре впорались з завданням.

4 конкурс: «Конкурс капітанів». Капітанам треба було відповісти вірно на питання і при цьому не підвести свої команди, адже за кожну правильну відповідь команда отримувала 3 бали, а кожен бал – це шанс перемогти.

5 конкурс: «Далі, далі». Учасники повинні були відповісти на питання за 1 хвилину. Яка команда відповіла краще - отримувала більше балів за цей конкурс. Це було останнє «випробування» гравців, і поки журі підбивало підсумки, ведучі розповіли легенду про ялинку.

Журі оголосило переможців, ними стали «Сніговики». Дід Мороз нагородив усіх учасників солодкими подарунками, а бібліотекарі подарували цікаві журнали.

Дітям дуже сподобалась святкова атмосфера гри, і вони підтвердили, що це дійсно «Щасливий випадок».

Завідуюча бібліотекою-філією № 2,

Демчук Л.М.

Категорія: Бібліотека і ОКЦ | Додав: admin (03.01.2014)
Переглядів: 462 | Теги: ЦДЮТ, конкурс, Гра, рік, Білозерськ, новий, бібліотека | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: