День Гідності та Свободи

       Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – Майдан 2004 року, який був святом Свободи, і Революція 2013 року – Революція гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

       Історія України – це, зокрема, історія боротьби. За цей час не одному поколінню українців довелося ціною власного життя здобувати право прийдешніх поколінь на незалежність. 21 листопада вихованці гуртка сценічної майстерності "Витівники" завітали до бібліотеки на відеоперегляд "Революція Гідності". Діти згадали час, коли українький народ виборював своє право на європейське майбутнє. А також переглянули виступ випускниці гуртка Яни Сьох на обласному конкурсі "Сурми звитяги", в якому вона виборола 3 місце.

       Сьогодні життя України змінюється на очах, постає стара, як ця земля держава – вільна, незалежна, осяяна сонцем Україна. Ми - її частка. Без нас немає ні народу, ні історії. І нам творить нову історію держави, що займе належне місце серед вільних і рівних країн планети. Ще в І столітті н.е. римський державний діяч, філософ Цицерон  сказав: «Люблять Батьківщину не за те, що вона велика, а за те, що вона твоя». 

 

Категорія: Бібліотека і ОКЦ | Додав: admin (21.11.2017)
Переглядів: 371 | Рейтинг: 4.0/4
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: