Коло співпраці

Сучасна бібліотека – це не тільки зібрання книжкових колекцій, але й величезний світ соціальних комунікацій для людей, об’єднаних пошуком знань, спільними інтересами, цілями та завданнями по життю.

       Вже не перший рік колектив нашої бібліотеки не просто співпрацює з педагогічним колективом ЗЗСО №14. За цей довгий час ми стали справжніми друзями.

        22 березня в Білозерській ЗЗСО №14 відбувся семінар вчителів української мови та літератури "Підвищення рівня фахової майстерності вчителів української мови та літератури у вимірі концептуальних засад Нової української школи". Працівники нашої бібліотеки мали змогу бути присутніми на круглому столі "Вічні проблеми: сім'я, добробут, порозуміння" (за казкою Б.Лепкого "Мишка"), який організовувала та проводила учитель української мови та літератури ЗЗСО №14 Раленко А.Ю.

За круглим столом зібрались  не лише вчителі та діти, але ще й батьки. Кожен мав змогу висловитись стосовно запропонованої теми заходу, побачити як комунікують вчиталі та діти, батьки та діти, та налагодити зв'язок між батьками та вчителями. 

         Ця зустріч стала дійсно корисною для нас. Як пересічні громадяни, ми побачили як в сучасних умовах працюють вчителі та чого досягають на уроках наші діти, а як бібліотекарі ми почерпнули для себе багато цікавих та нових інтерактивних форм роботи.

           Дякуємо за запрошення колективу Білозерської ЗЗСО №14, а особливо Раленко А.Ю. за професійно підготований захід, майстерно проведений круглий стіл, за враження емоції та досвід.

 

Категорія: Бібліотека і ЗОШ | Додав: admin (25.03.2019)
Переглядів: 207 | Теги: ЗЗСО14, Стіл, семінар, Раленко А.Ю., круглий | Рейтинг: 3.7/3
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: