Герої нашого часу

                  Час… У кожного із нас з ним свої рахунки, а в України особливі. Більше 350-ти років на шляху боротьби за  незалежність, український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. Останніми у цьому довгому списку стали герої Небесної сотні.

               21 лютого бібліотекар відвідала Білозерську ЗОШ №14 з патріотичним уроком "Пам'яті героїв Майдану". Присутніми були учні 9-10 класів. Мова на уроці йшла про трагічні події 2014 року, свідками яких були ми усі, без винятку. Бібліотекар поспілкувалась з учнями про їх враження від тих подій на Майдані, про героїчний вчинок людей, що були там, про жертви того часу. Усі слова бібліотекаря підтверджувала відео хроніка 18-20 лютого 2014 року.

 

               Враження після уроку залишились неоднозначним.  З однієї сторони всім сподобалась форма подачі матеріалу. Директор школи, Ковальська Н.С., назвала цей захід документальним уроком. З іншої - події трагічні, тому радості ніякої на обличчях не було. 

                        Сподіваюсь, наступного разу ми завітаємо до школи з радісного приводу.

                   До тієї ж дати в бібліотеці було оформлено виставку "Небесна сотня. Герої не вмирають", коло якої пройшов невеликий екскурс в минуле для учнів вечірньої школи нашого міста.

Категорія: Бібліотека і ЗОШ | Додав: admin (28.02.2017)
Переглядів: 227 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: