Дитинство під знаком війни

             Минають роки, десятиліття, змінюється планета, а з нею життя людей, їх думки, мрії і сподівання. Чим далі в глиб історії відходять буремні роки Другої Світової  війни, тим величнішим постає подвиг нашого народу, - невичерпне джерело натхнення і гордості для прийдешніх поколінь.
                   Напередодні свята, 5 травня,  в бібліотеці-філії№2  пройшов  урок пам’яті «Дитинство  під знаком  війни», на який  запросили  Безух В.М. (дитина війни) та  учнів  7 класу ЗОШ № 13. Урок розпочався із вступного слова бібліотекаря Кіріллової М.М.   Вона наголосила на великому історичному значенні святкування 8 травня – Дня пам’яті та примирення  і 9 травня – Дня перемоги над фашизмом, що тема війни зараз більш ніж актуальна в світі  і  окремою сторінкою хочеться виділити полонене дитинство.


               Запрошена   гостя Валентина Миколаївна   розповіла  про своє дитинство в полоні і юність в повоєнні роки.  Також діти прослухали розповідь  як     Валентина Миколаївна  у складі групи малолітніх в’язнів фашистських концтаборів  побувала   в Гамбурзі (Німеччина), безпосередньо на місці колишнього військового заводу, де пройшло   її   дитинство.


                 На закінчення  зустрічі   ведуча  сказала:  «Мільйони людей забрала  Друга  Світова  війна. Смерть однієї людини - це трагедія. А коли мільйони... Загиблим не болить. У живих продовжують кровоточити рани: у ветеранів, які втратили своїх друзів-однополчан, рідних і близьких, душі, які простріляні похоронками, у рано посивілих дітей війни, які не побачили своїх батьків і пережили пекло окупації  але ми повинні  пам’ятати   і шанувати всіх, хто подарував нам мирне небо.»Категорія: Бібліотека і ЗОШ | Додав: admin (08.05.2017)
Переглядів: 307 | Теги: концтабір, зош №13, війна, война, библиотрека, 7 клас, бібліотека, дитинство, діти війни | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: