"Зимово - Святкові гості вже в дорозі" Зустрічаємо 2020 разом з книгою!

   Свята до нас вже потроху приходять! А ми з нетерпінням на них чекаємо, та готуємось. Як створити святковий настрій, дізнатись про традиції та обряду прийдешніх свят, знайти для себе вірші та приклади святкових поробок? Всю цю цікаву інформацію ви дізнаєтесь з нашої святково-новорічної виставки «Зимово-святкові гості вже в дорозі», яка експонується у читальному залі Білозерської міської бібліотеки.

   Перший гість виставки «Святий Миколай до нас завітав» містить періодичні матеріали, які розповідають про історичне походження цього свята та його традиції. Також розповідається хто такий Св. Миколай та його походження. Не обійшлося і без художньої літератури, казок, віршів, які будуть дуже цікаві для наших маленьких читачів.

   Другий гість виставки «Новий рік з ялинкою на поріг» в якому представлені новорічні привітання та побажання. Також у читачів є можливість ознайомиться з новорічними атрибутами, скористатись прикладами новорічних поробок.

 Третій гість виставки «Щедрий вечір, добрий вечір завітав до нас»налаштує та підготує наших читачів до найбільшого зимового свята – Різдва Христового. Розділ містить оповідання українських письменників про святвечір та Різдво. Його історичне походження, традиції та обряди. Та яке ж Різдво без колядок!? Пропонуємо увазі читачів збірки Миколи Петренко «Карпатські колядки», «Нема роду переводу. Колядки щедрівки» та ще багато цікавої літератури з Різдвяним фольклором.

     Ми запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до чарівництва книжкового читання, а також сфотографуватись з нашими бібліо-ялинками. Почніть Новий рік з книгами. Бажаємо щасливого Нового року!                                                        

Категорія: Свята | Додав: admin (21.12.2019)
Переглядів: 147 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: