«Збираємо Єдність по частинкам»

     З нагоди відзначення 101-ї річниці Соборності України, в Білозерській бібліотеці-філії № 2 відбувся патріотичний квест «Збираємо Єдність по частинкам». Метою якого було: прищеплення любові до Батьківщини, рідної української мови, поширення знань з історії України, її традицій та звичаїв, розвивати організаторські здібності, колективізм та товариство. Учасниками квесту стали вихованців старшої групи гуртка сценічної майстерності «Витівники» Білозерського ОКЦ.

  Методом жеребкування, було утворено дві команди «Жовті» та «Блакитні». Завданням команд було зібрати окремі частини карти України і об'єднати їх воєдино. Перед командою старт, учасники ознайомились з умовами та завданнями квесту, отримали маршрутні листи. Кожній з команд було запропоновано пройти 4 станції. Усі локації квесту були імпровізовані, та розташовувались в приміщеннях Білозерського ОКЦ та бібліотеки. Команди долали смугу інтелектуальних перешкод і навіть танцювали. Учасникам довелося розшифровувати вірші відомих українських поетів, відповідали на питання з національної кулінарії та історичних подій українського спорту, знайомились та відгадували політичних та історичних діячів, які творили Соборність України.

       Цікаві завдання, командний дух та спортивний азарт надихали на перемогу. Особливою кмітливістю та ерудованістю відзначилися команда «Блакитні», які і стали переможцями квесту. Вітаємо Вас та пишаємося Вами!

                                                                                                                                    

Категорія: Свята | Додав: admin (23.01.2020)
Переглядів: 188 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: