Волі юнацької дзвін

            29 січня. 1918 рік. Крути. 120 км.від Києва. Залізнична станція. Вагони. Поле. Все довкола було залите кров’ю. Жертви страшного бою з більшовиками — 17-річні українські студенти.
         Чому саме Крути? Чому саме залізнична станція? Відповіді на ці питання дізнавалась молодь нашого міста в соті роковини від тієї дати.

          29 січня 2018 року, рівно через 100 років, однолітки юних крутян із цікавістю та сумом слухали розповідь бібліотекаря про долю лицарів-оборонителів, в рамках історичної години "Волі юнацької дзвін". З цим заходом бібліотекар Корінецька Н.О. відвідала  ЗОШ№14 Ведуча намагалась розкрити суть та причини трагедії під Крутами, події які передували бою, наслідки битви, а найголовніше якнайбільше розповісти юнацтву міста про життя та характери крутян, та причини, чому вони зголосились у той день захищати підступи до Києва.

        29 січня, у День пам'яті Героїв Крут, у Білозерському професійному гірничому ліцеї з метою формування в учнів почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого пройшов  урок – реквієм «Битва під Крутами : вони були такими молодими…» . Бібліотекар  Корінецька Наталія Олександрівна повідала учням про ті жахливі часи, які відбулися у січні 1918 року на залізничній станції Крути. Учні, педагоги, гості хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв Крут та усіх полеглих за незалежність Батьківщини. 

         

  В Білозерську ЗОШ І-ІІІ ступенів № 15  бібліотекар Корінецька Н. О. завітала 30 січня  та провела з учнями 8-10 класів  історичну годину « Сторінки боротьби за державну незалежність України: герої Крут».
 

Категорія: Події | Додав: admin (29.01.2018)
Переглядів: 331 | Теги: зош №14, ліцей, крути, професійний, білозерський, 29 січня, 100 років | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: