#ПрацюйБезпечно #протидійТоргівліЛюдьми

     

У будь-якій складній життєвій ситуації перша допомога, яку потребують - це інформація. Для того щоб надавати Вам якісну інформацію, ми навчаємося. Так 8 квітня в Білозерській міській бібліотеці за ініціативою Донецької обласної Ліги ділових і професійних жінок  відбувся тренінг в межах Донецького регіонального компоненту проекту ОБСЄ в Україні «Поширення Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в умовах децентралізації», за підтримки уряду Канади та представництва США.

    Мета тренінгу: ознайомлення фахівців ТГ Донецької області з законодавством України з протидії торгівлі людьми, заходів з виявлення постраждалих від торгівлі людьми, їх перенаправлення та налагодження співпраці з суб’єктами НМВ, які надають допомогу особам постраждалим від торгівлі людьми.

    Учасниками заходу стали бібліотекарі Білозесрької міської бібліотеки, представники центру професійного розвитку педагогічних працівників та співробітники структурних підрозділів Білозерської міської ради. В ході тренінгу учасники обговорили повноваження основних суб’єктів НМВ, ознайомилися з алгоритмом дій з перенаправлення постраждалих від торгівлі людьми, змогли відпрацювати навички проведення співбесіди з можливо постраждалою від торгівлі людьми особою, заповнення Опитувального листа та створення реабілітаційного плану з надання допомоги ПТЛ.

Категорія: Події | Додав: admin (08.04.2021)
Переглядів: 4 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: