«Поезія - краса життя земного»

 

   11 вересня в Білозерській бібліотеці нарешті зібрались члени літературної студії "Відродження". Не передати словами, як ми сумували за цими зустрічами. І як тільки послабився карантин, відразу зібрались. Зустріч пройшла у формі усного журналу "Поезія - краса життя земного". Перша сторінка мала назву "Творю на память родине, а не себе!" і була вона присвячена  пам'яті талановитій  поетесі, голові поетичного клубу "Крила надії" і просто чудовій жінці Калініной І. І. Присутні згадували її ,зачитували вірші, передивлялись фото та вшанували хвилиною мовчання. Вийшла така собі хвилююча та скорботна сторінка нашої зустрічі...

  Друга сторінка журналу була присвячена літу, так вона і називалась "Як я провів літо".  Виявилось, що наші поети на байдикували все літо, а продуктивно працювала над своїми рукописами, які вони нам з залюбки прочитали.  

   Третя сторінка зустрічі була присвячена "Ювілярам року". Цей рік дійсно дуже багатий на ювілярів. Всі вони були на почесному місці, а також не обійшлося без подарунків та привітань.

                                                                                                                                               

Категорія: Події | Додав: admin (15.09.2020)
Переглядів: 62 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: