Зі святом!!

Що таке «Бібліо-освіта-party»? Це бібліотекарки+освітяни=вечірка, розваги, позитив, веселощі, відпочинок.

4 жовтня в Білозерській міській бібліотеці зібрались її представниці та працівниці і вихованці Білозерського ОКЦ аби разом весело відсвяткувати дві події: Всеукраїнський день бібліотек та День працівників освіти. Все це пройшло в межах розважально-ігрової програми «Бібліо-освіта-party».

Спочатку, як годиться, освітяни привітали нас з професійним святом, а потім ми відповіли тим же.

А потім почалось неймовірне. Почалося Party. Такого шквалу позитиву не очікував ніхто. Конкурси були неймовірно запальними та драйвовими. Ми розгадували зіркові головоломки, розбирали пазли з облич відомих людей, співали пісні самими голосними літерами, малювали із заплющеними очима і багато іншого.

В кінці заходу команда переможець отримала призи.    Загальне враження від вечора - все було круто. Більше додати нічого.

Переглядів: 310 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/3