Великий син українського народу

Йде землею 205 весна від дня народження Великого Кобзаря. І зустрічаючи світлий березень, кожен з нас подумки говорить з Тарасом. Звичайно, у всіх нас свій Шевченко, і своя дорога до нього. Одні люблять серцем його твори, інші вже й забули, коли відкривали його заповітний «Кобзар».

9 березня в бібліотеці-філії№2 пройшов День голосного читання «Слово Кобзаря до кожного серця». В читанні приймали участь, як юні так і дорослі користувачі бібліотеки. Зворушливо звучали голосні читання творів Тараса Шевченка «Садок вишневий коло хати», «Мені тринадцятий минало», «Сон», «Тече вода з-під явора», «Заповіт», «Реве та стогне Дніпр широкий» та інші твори.      Захід показав, що палкі слова Кобзаря звучать і сьогодні свіжо та велично, закликаючи сучасників любити свій край, свою рідну Батьківщину.

Для маленьких користувачів з 2-Б кл. Білозерської ЗОШ№13 бібліотекарями міської бібліотеки надано книги для викладки матеріалів до 205-річчя від дня народження Кобзаря.

Переглядів: 415 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1