Україна Соборна

22 січня Україна відзначає знаменну дату в історії становлення української державності – День Соборності України.

З цієї нагоди вихованці сценічної майстерності «Витівники» Білозерського ОКЦ були запрошені на відео хрестоматію «Тільки разом збережемо незалежність». Мета заходу: викликати інтерес до вивчення історії України, поглибити знання учнів про історію виникнення свята Соборності України; виховувати патріотичні почуття та повагу до державної атрибутики.

До дня Соборності України бібліотекарі бібліотеки-філії№2 підготували викладку літератури «На шляху до соборної України», на якій представлені, як навчальні посібники з історії України, так і періодичні видання. Матеріали виставки розповідають про довгий і тернистий шлях України до соборності.

Переглядів: 526 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1