Проект «Мережа інклюзивно-мистецьких просторів в бібліотеках міста Добропілля»

6 листопада в бібліотеці-філії №2, за фінансової підтримки Українського культурного фонду в рамках проекту «Мережа інклюзивно-мистецьких просторів в бібліотеках міста Добропілля», Лєпілєна Л.Ч. (керівник дизайн-студії «Сувенір» Білозерського ОКЦ) провела майстер-клас: ліплення з пластилину «Грибочки».

Діти прослухали цікаву розповідь про різноманітний і незвичайний світ грибів, розглянули таблиці «Їстівні та отруйні гриби»,

а потім за допомогою досвідченої майстрині почали ліпити з пластиліну гриби. Всі діти добре попрацювали і кожен грибок (різні за розміром та кольором) знайшли своє місце на імпровізованій лісовій галявині.

Переглядів: 437 | Додав: admin | Теги: Лєпілєна Л.Ч., Білозерсський ОКЦ, майстер - клас, ГРИБИ | Рейтинг: 4.0/4