17:12
Події квітня в нашій бібліотеці

Заходи бібліотеки, що відбулися в квітні 2014 року.

2 квітня 2014 року в бібліотеці-філії № 2 пройшла екологічна гра «В гости к пернатым друзям», присвячена Міжнародному дню птахів (1 квітня). Захід був проведений в читальному залі з вихованцями Білозерського ЦДЮТ: гурток «Затейники» (керівник Афонічева А.Л.) та гурток «Сувенир» (керівник Лєпілєна Л.Ч.).

Метою гри було: познайомити дітей з різними видами птахів; виховувати любов до природи, бережливе ставлення до пташок; розвинути мислення, вміння відгадувати загадки, ребуси; виховувати вміння працювати в колективі.

 

Захід розпочався загадкою про птахів, після чого було сформовано дві команди: «Скворцы» та «Ласточки». Під час гри за кожну правильну відповідь команди отримували жетони і в кінці було підраховано їх кількість.

Для гри бібліотекарі підготували дві презентації: «Что я за птица…» та «Берегите птиц». В ході заходу діти змагалися в різних конкурсах: «Загадочный», «Птичьи премудрости», «Из какой мы сказки?», «Весенний ветер», «Живые синонимы», «Птичьи разговоры», «Знатоки птиц».

Між конкурсами вихованці гуртка «Затейники» декламували вірші про птахів. В кінці гри потрібно було виявити переможців, але кількість жетонів виявилася рівною, а отже, перемогла - дружба.

 

Діти залишилися задоволені грою, не тільки, тому що отримали солодкі подарунки, а і тому, що побачили як багато на світі різних пташок, які вони можуть бути кумедні та цікаві,    а головне зрозуміли, що,все ж таки, їх потрібно берегти.

11 квітня бібліотекарі провели чергове заняття з курсу ББГ – бібліотечний урок «Бережливе ставлення до книги». Ведучі розповіли присутнім, як з’явилися друковані книги, як треба берегти книги, як треба поводитися з книгами, щоб вони якнайдовше служили людям і що треба робити, щоб продовжити життя книгам. А для того, щоб діти запам’ятали правила гарного відношення до книг, бібліотекарі їм роздали закладки «Правила обращения с книгой», які створила бібліотекар Виниченко Є.В.

Деякі діти не знають про трагедію на Чорнобильській АС, і тому потрібно кожного року нагадувати їм про цю страшну катастрофу для того, щоб допомогти школярам краще зрозуміти причини і наслідки трагедії.

28 квітня з учнями 6 кл. ЗОШ №14 працівники бібліотеки провели літературну-поетичну композицію «Чорна трагедія на кольоровій землі», в якій розповідається яким було місто Чорнобиль до катастрофи, та що з ним стало після аварії. Бібліотекарі підготували перегляд літератури  «Чернобыль… Чёрная быль…» та відео-презентацію «Чорнобиль - точка відліку». Діти були шоковані від побаченого, адже, коли про це говорять - можливо відтворити в голові певну картинку, але коли побачиш своїми очима – це зовсім інша річ. 

 

Завідуюча бібліотекою-філією № 2

Демчук Лідія Миколаївна

Переглядів: 482 | Додав: admin | Теги: квітень, 2014, Заходи | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: