Горять свічки Голодомору

Історія створення, розвитку та наслідків Голодомору й донині залишається частково невідомою. Проте, з року в рік, поступово усі таємниці розкриваються і люди отримують відповіді на головні питання: "Чому? За що? Кому це вигідно?"

За відповідями на свої питання, стосовно подій 32-33 рр., 26 листопада до бібліотеки завітали старші вихованці гуртка сценічної майстерності "Витівники". Вони переглянули літературу на інформаційній викладці, прослухали невелику розповідь бібліотекаря, розповіли історії своїх родин.

Того ж дня, ввечері, в Білозерському ОКЦ вихованці середньої групи гуртка сценічної майстерності "Витівники" та вихованці дизайн-студії "Сувенір" ознайомились з подіями 32-33 рр., вшанували померлих тих років.

О 16:00 в Білозерському ОКЦ пройшла акція "Запали свічку". Усі, хто на той час знаходились в приміщенні, запалили свічу пам'яті за загиблими та поставили її на підвіконня. Прийняв участь у акції і колектив нашої бібліотеки.

Переглядів: 491 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0