День Гідності та Свободи

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи.  З метою належного вшанування громадського подвигу, патріотизму й мужності героїв, які боронять незалежність нашої держави, Білозерська  міська публічна бібліотека підготувала для вихованців  Білозерського міського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх»  відео-перегляд «Вільні творити майбутнє». Під час заходу присутні повернулися у ті трагічні 2013-2014 рр. Дізнались про реальні події, які відбувалися на Майдані і мали змогу більш детальніше дізнатися про початок Революції Гідності.  Бібліотекар познайомила дітей з літературою на книжковій виставці «Горять  і шини, і душі…» На ній представлені документальні та художні книги сучасних українських авторів про події на Майдані, а також світлини Героїв Небесної Сотні.

Переглядів: 37 | Додав: korineckayan | Рейтинг: 5.0/1