Видавнича діяльність бібліотек
19.02.2018, 12:19

        Професія бібліотекаря вимагає глибокої обізнаності з усіх складових бібліотечної діяльності, систематичного оновлення знань, постійного ознайомлення з новинками фахової літератури та періодичних видань. На сьогодні дієвою формою підвищення кваліфікації є семінари з актуальних питань бібліотечної діяльності. 

            16 лютого в нашій бібліотеці відбувся семінар бібліотечних працівників Добропільської міської ЦБС на тему "Видавнича діяльність бібліотек: фаховість та креативність". На семінарі були присутні представники бібліотек-філій з усієї системи, директор ЦБС, а також методичний відділ системи.

      В ході семінару виступали завідуюча бібліотеою Демчук Л.М. з доповіддю на тему "Видавнича діяльність бібліотеки: зберігати традиції, шукати нове", бібліотекар Кіріллова М.М. з практикумом "Друкована продукція як елемент бібліотечної реклами" та бібліотекар Корінецька Н.О. з консультацією на тему "Авторське право. Захист інтелектуальної власності".

            Під час семінару присутнім було запропоновано прийняти участь у практичному завданні, а саме створити друкований рекламний продукт задля зверненя уваги користувачів на не притаманну для них літературу. Не зважаючи на серйозність теми, навчання проходило динамічно, креативно та весело)

            Загалом семінар пройшов добре та отримав позитивні відгуки від присутніх.

Категорія: Наші видання | Додав: admin | Теги: 16 лютого, пролукція, бібліотека, видавнича, семінар
Переглядів: 419 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: