Серпневі справи

На початку серпня 2013р. наша бібліотека прийняла участь в міському (обласному) конкурсі дитячої творчості, присвяченому 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка. На цей конкурс було відправлено 1 вірш, 2 саморобки та 13 малюнків наших читачів. З нетерпінням очікуємо результатів конкурсу.

Після цього колектив нашої бібліотеки поповнив скриньку своєї видавничої продукції одразу на три видання. Та про кожне окремо. Наша бібліотека дуже тісно співпрацює з театральним гуртком ЦДЮТ. У фонді знаходиться велика кількість матеріалів, які стануть або вже ставали в нагоді керівнику цього гуртка, Афонічевій А.Л. Тому для полегшення бібліотекарем пошуку інформації з діяльності театрального світу, а також для надання можливості користувачеві самостійно обирати необхідний матеріал, бібліотекар випустила два рекомендаційних списки літератури. Це «Театральними стежинами» та «Барви театральної веселки». В першому виданні мова йде про усю підготовчу та методичну роботу гуртка, програми занять, тренінги, розвиваючі куси, проекти. Цей список стане в нагоді не лише викладачам спеціалізованих гуртків, а й батькам, які самостійно хочуть творчо розвивати свою дитину. В другому виданні зібрані сценарії театральних постановок. Цей список розрахований теж не лише на викладачів, а й на вчителів у школі, які мають на меті організувати свою власну класну театральну виставу та на батьків, які захочуть використати невеличкі інсценування та сценки як частину дитячого свята. Література в обох списках розташована в алфавітному порядку.

В серпні 2013 р. хутору Біла Зірка (зараз м. Білозерське) виповнилося 100 років. До цієї дати колектив нашої бібліотеки випустив брошуру «Зорепад талантів Білозерського». До неї увійшла інформація про видатних жителів Білозерського, які прославили наше місто далеко за його межами і навіть за межами країни. Тут є розповідь про відомого шахтаря-альпініста Віталія Кутнього, який став єдиним гірником, що зійшов на Еверест, розповідь про життя відомої поетеси та композиторки Лариси Новосьолової, вірші якої навіки увійшли в історію міста і барвисті картини почесного мешканця міста Марини Нестерової та оповідь про їх створення. Хоча наше містечко невелике за розмірами однак багате на талановитих людей. Про всіх них хочеться сказати, але  одного видання буде замало. Тому колектив нашої бібліотеки вирішив щорічно випускати інформаційну брошуру про життєвий шлях талантів нашого міста.

«Весёлая карусель»

В серпні, як завжди, святкується найголовніше свято країни — День Незалежності. Наша бібліотека приймала участь у ранковому святі для дітей «Веселая карусель», присвячене 22 річниці Незалежності України. Це свято проводив Білозерський ЦДЮТ. На заході були присутні діти молодшого шкільного віку. Для учасників керівники гуртків підготували музично-ігрову програму.  Малеча танцювала разом з Учителем Танців, «каталась» на американських гірках, «літала» як метелики. А потім відповідала на питання вікторини, які підготували працівники бібліотеки. Діти настільки орієнтувалися у світі казок, що визначити переможця виявилося надто складно. Але все ж головна нагорода знайшла свого володаря. Переможець вікторини, Вілкова Ірина, отримала приз — книжку, а також звання «Найрозумнішого на святі». Вкінці програми діти разом з батьками «плели» велетенський вінок, який після свята розташувався в стінах ЦДЮТ. Проте не лише вікториною відзначилась наша бібліотека на святі. Впродовж усього святкового дійства ми надавали технічну та музичну допомогу. Підсумком дитячої урочистості стало солодке морозиво, яке отримала кожна дитина.

Серпень закінчився, закінчилося літо, закінчилися канікули, а значить діти повернулися з відпочинку й знову прийдуть до бібліотеки, з надією побачити та дізнатися щось нове. А значить нам немає коли відпочивати і тому в наступному місяці на нас чекає нова та цікава робота.

Категорія: Бібліотека і ОКЦ | Додав: admin (12.12.2013)
Переглядів: 590 | Теги: ЦДЮТ, конкурси, Білозерське, Весела, бібліотека, Карусель | Рейтинг: 0.0/0