Подаруй бібліотеці книгу

На землі є три головні цінності. Це Хліб, щоб народ завжди був здоровий і сильний; Жінка, щоб не обірвалася нитка життя, і Книга щоб не обірвався зв'язок часів.

А ще,  Книгу прийнято вважати найкращим подарунком, адже вона — джерело знань і мудрості.

1 жовтня вихованці  гуртка сценічної майстерності Білозерського ОКЦ  завітали  до  бібліотеки   з    доброчинною акцією                   «Подаруй бібліотеці книгу».

Шанувальники книги зробили посильний внесок у примноження книжкового фонду бібліотеки.

Колектив бібліотеки-філії№2  висловлює щиру подяку за подаровану літературу та повагу до бібліотеки, а подаровані  видання стануть відчутним джерелом поповнення бібліотечного фонду.

Переглядів: 436 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0