Ювіляри року

21 вересня 2022р.  -   75 років від дня народження Стівена Едвіна Кінга,  найпопулярнішого письменника сучасності.  За  літературні роботи він отримав  неофіційний титул — «Король жахів».                               За свою творчість Кінг отримав Премію Брема Стокера, Всесвітню премію фентезі, нагороду Британського товариства фентезі. За оповідання «Людина в чорному костюмі» отримав премію О. Генрі. У 2003 році Національний фонд книг нагородив його медаллю за видатний внесок в американську літературу. У 2004 році отримав 3 нагороди: «За внесок у світове Фентезі», нагороду від канадської асоціації книгопродавців і звання Великого Магістра від Американських письменників містиків. У 2014 році нагороджений Національною медаллю США в галузі мистецтв з формулюванням «за поєднання захоплюючих історій з аналізом людської натури».                                                                                                                                                         Романи та оповідання Стівена Кінга розійшлися по світу сумарним тиражем понад 350 мільйонів примірників, багато творів отримали повнометражні екранізації, телевізійні і навіть театральні постановки. Літературному стилю автора властива гострота, моторошні сюжети, увага до діалогів і пристрасть до викриття людських пороків.  Стівен Кінг пише книги, які хочеться прочитати, відповідно екранізації – варто подивитися.                                                               До Дня народження улюбленого всіма письменника  Білозерська міська публічна бібліотека   підготувала   віртуальний перегляд літератури  «Король жахів»

Переглядів: 98 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1