Ювіляри року

455 років відділяє нас від того часу, коли жив і творив геніальний Вільям Шекспір.         Найзагадковіша постать серед корифеїв доби Відродження, автор неперевершених сонетів і трагедій, залишив по собі цілий світ образів, котрі стали такими несмертними , як і їх творець. Шекспірівські персонажі сотні років блукають по світу, плачуть і сміються, співчувають і чинять злочини, кривдять і шукають справедливості, а нові й нові покоління шанувальників таланту англійського генія стежать за ними, сприймають їх як живих людей з усіма їхніми чеснотами й пороками. Бібліотекарі бібліотеки-філії№2 пропонують поринути в далеку епоху Відродження, переглянувши твори поета.

Переглядів: 330 | Додав: admin | Теги: ювіляри-письменники | Рейтинг: 5.0/1