Буктрейлер - сучасне народження книги

10 листопада в Білозерській ЗОШ №14 відбувся семінар бібліотекарів. Колектив нашої бібліотеки прийняв участь в цьому семінарі.

Завідуюча бібліотекою-філією №2 Демчук Л.М. провела для учнів 4-го класу гру "Книга - гарна чарівниця, відкриває таємниці". Діти поділились на дві команди. Вони відгадували загадки, відповідали на питання ведучої, складали ребуси та шаради. Головною думкою усієї гри було перевірити рівень знань учнів у літературі, особливо в світі казок. Вкінці гри команди отримали грамоти.

Бібліотекар Корінецька Н.О., спільно зі шкільним бібліотекарем ЗОШ №14 Двойченковою Н.І., провела майстер-клас по створенню буктрейлерів під назвою "Буктрейлер - сучасне народження книги". Шкільний бібліотекар  розповіла колегам теоретичний матеріал, а Корінецька Н.О. взяла на себе усю практику. В ході майстер-класу бібліотекарі навчились користуватися програмами для монтажу фільмів, створювати відео ролики. Вкінці кожен з них показав що в них вийшло.

Вцілому, семінар пройшов на високому професійному рівні.

Переглядів: 445 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0