Головна » Архів матеріалів

Птахи - це пісня і політ, символ волі і простору, вони підіймаються вище гір і хмар, перелітають пустелі, моря, океани. З ними пов'язано чи не найбільше народних вірувань, пісень, казок, звичаїв, традицій. У птахів навіть є день в році, коли увесь світ шанує їх велич.

 1 квітня 1906 року було підписано Міжнародну конвенцію з охорони птахів і з цього дня щороку відзначається Міжнародний день птахів.

Подивіться будь ласка відео, щоб оцінити усю різноманітність та красу світу птахів.

Просмотров: 57 | Добавил: admin | Дата: 30.03.2016 | Комментарии (0)

В Білозерському ми проживаєм,

Екологію любим, її ми вивчаєм.

Пишимо, малюємо, досліджуємо, спостерігаєм.

Охороняйте природу! Усіх закликаєм.

Боляче природі - боляче і нам.

Усвідомте це і не забувайте,

Місто чи село, естафету приймайте,

Разом із нами природу охороняйте.< ... Читати далі »

Просмотров: 73 | Добавил: admin | Дата: 29.03.2016 | Комментарии (2)

Так сталося, що театр для нашої бібліотеки ближчий, ніж міг би бути. Все це сталося тому, що вже не один рік нашими друзями та помічниками є гурток сценічної майстерності "Затейники", при Білозерському ОКЦ. І тому Міжнародний день театру ми відзначаємо наче своє професійне свято. 

В цьому році 25 березня свято відмітилося розважально-ігровою програмою "Подорож до країни Забава". Приймали участь в ній вихованці середньої групи все тих же "Затейников". Певної тематики гри не було. Охоплювалось усе: і театр, і фільми, і мультфільми, і література. Головне що треба було робити - усе показувати і не промовляти жодного слова. І гравці справились із цим на відмінно. Вони показували предмети, емоції, почуття, художні твори, пісні та навіть інсценували казку "Ріпка" у жанрі бойовик та комедія. 

Родзинкою зустрічі став виступ членів журі. Дітей дуже захопив сам факт того, що дорослі керівники гуртка, бібліотеки та навіть усього ОКЦ будуть загадувати казки. Та наше журі продемонструвало свої акторські здібності та гідно пройшло це випробування.

Загалом, діти залишились задоволені, вражені та нагороджені журналами та солодкими призами. Сподіваємось, цей Ден ... Читати далі »

Просмотров: 71 | Добавил: admin | Дата: 29.03.2016 | Комментарии (0)

Бібліотекарі дуже дружній та чуйний народ. Вони завжди прийдуть на допомогу своїм колегам, відгукнуться на запрошення відвідати той чи інший захід.

Так сталося і 22 березня 2016 року. Бібліотекар ЗОШ №15 Смик С.В.запросила наш колектив до літературної вітальні. Тема зустрічі "ПОЕТИ РІДНОГО КРАЮ". Відповідно до назви, головними діючими особами були поети нашого міста. А саме:

Мудрян Алевтина Василівна

 

                                               Цикалюк Валентина Іванівна ... Читати далі »

Просмотров: 62 | Добавил: admin | Дата: 24.03.2016 | Комментарии (0)

                                        Розкажи, тату, казочку,

Я послухаю тихо.

Чи про вовчика-братика,

Як спітка його лихо.

Про лисичку-сестричку,

Що весь час хитрувала,

Розкажи, тату, казочку,

Яку б я ще не знала...

... Читати далі »

Просмотров: 134 | Добавил: admin | Дата: 24.03.2016 | Комментарии (2)

Ось і відбулася остання гра клубу "Ерудит" для учнів 3-4 класів в цьому навчальному році. Темою зустрічі була безпека життєдіяльності.

Як і завжди команди зіграли 5 конкурсів, виконали багато цікавих та складних завдань, подивились декілька корисних відеороликів та заробили свої заслужені бали.

Кожна команда мала змогу проявити себе та перемогти, адже до закінчення останнього конкурсу не було зрозуміло хто переможе. шанси на отримання першого місця майже у всіх були рівні.Проте це змагання і переможець повинен бути обов'язково один.

  В кінці гри журі підбило підсумки не лише чергової зустрічі, а й гри вцілому. За підрахунком балів у цьому році перемогла ... Читати далі »

Просмотров: 55 | Добавил: admin | Дата: 23.03.2016 | Комментарии (3)

Тарас Шевченко - постать велетенська й унікальна.

Серед блискучого сузір'я світових геніїв важко назвати ім'я поета, вірші якого перелились би таким широким потоком у музичні твори.

                   Починаючи з ХІХ ст. жоден композитор не міг пройти повз полум'яну творчість Тараса Шевченка. Більше 2000 творів написано на слова Шевченка.

        Сьогодні поезія Шевченка охоплена майже всіма музичними жанрами: це пісні й романси, симфонічні поеми, опери, балети.

           16 березня до уваги вихованців вокального гуртка "Мрія", Білозерського ОКЦ, бібліотекарями було запропоновано ознайомитись з унікальною акцією. Близько 300 виконавців з 11 країн світу, створивши в Інтернет-просторі віртуальну Всесвітню капелу бандуристів, що виконали пісню на слова Тараса Шевченка "Думи мої, думи мої".< ... Читати далі »

Просмотров: 63 | Добавил: admin | Дата: 23.03.2016 | Комментарии (2)

             Американо-англійський поет Томас Стернз Еліот зазначив, що великі поети ніколи не помирають, бо це взагалі не люди, а великі душі. Таким є видатний, могутній геній слова Т.Г.Шевченко.

     14 березня в нашій бібліотеці пройшла квест-гра "Шевченкіана", приурочена черговій річниці з дня народження Кобзаря. В грі приймали участь вихованці Білозерського ОКЦ, а саме гурток сценічної майстерності "Затейники" 

                          Гра видалась напрочуд веселою, незважаючи на складну тему.

             В ході квесту ко ... Читати далі »

Просмотров: 83 | Добавил: admin | Дата: 16.03.2016 | Комментарии (2)

Книга – одне з найбільших чудес, створених людиною. Вона відкриває нам світ, допомагає уявити минуле, заглянути в майбутнє. Тому головне завдання бібліотеки: зробити книгу супутником життя.

З цього приводу з 19.03.2015 по 27.03.2015 в бібліотеці-філії № 2 був проведений Всеукраїнський Тиждень дитячого читання «Дитяча книга мандрує Україною».

19 березня в читальній залі бібліотеки з учнями 3-4 кл. шкіл м. Білозерське бібліотекарі провели пізнавально-розважальну гру «Книга – гарна чарівниця, відкриває таємниці». На заході ведучі розповіли історію Тижня дитячого читання, звернули увагу, що 2 квітня - Міжнародний день дитячої книги, а королем цього дня всі вважають Г.-Х. Андерсена, який народився 2 квітня і в цьому році ми святкуємо 210-річчя від дня  його народження. В ході гри діти подорожували казками видатного казкаря, відгадували героїв книг. А в конкурсі «Народ скаже, як зав’яже» треба було розшифрувати прислів’я про книгу. По закінченню заходу ведуча (Афонічева А.Л. - культорганізатор Білозерського ЦДЮТ) сказала: «Книжка завжди веде за собою. Герої улюблених книг надихають жити, вчать бути мудрими, добрими, справедливими. Читайте, читайте й читайте! Хай не буде у вас жодного дня, щоб ви не прочитали бодай однієї сто ... Читати далі »

Просмотров: 252 | Добавил: admin | Дата: 07.04.2015 | Комментарии (0)

Багато років бібліотека-філія № 2 співпрацює з Білозерським ЦДЮТ. 14 вересня 2014 року відбулося відкриття нового творчого навчального року «Радужное настроение». Завідуюча бібліотекою звітувала перед присутніми про спільну роботу гуртківців та бібліотеки за минулий навчальний рік, познайомила з планами на майбутнє, а потім презентувала фото-відео-звіт «Для милого друга не ищем досуга».

 

«Ким бути і з чого почати» - хто з молодих не замислюється над цим? Усі. Бо кожному рано чи пізно доводиться відповідати на запитання і робити вибір. Щасливий той, хто вже з першого класу зрозумів, що буде лікарем, дизайнером, фінансистом чи будівельником. Але для більшості учнів питання залишається актуальним до випускного класу. Здавна ми чуємо лозунг: «Всі професії хороші – вибирай на смак». Як же дізнатися, що молодій людині до смаку і як обрати ту професію, яка підхо ... Читати далі »

Просмотров: 246 | Добавил: admin | Дата: 07.10.2014 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 11 12 13 14 »