Анатолій Солов'яненко... Кожен в Україні знає це ім'я, що асоціюється з високою виконавською культурою, образами улюблених опер, з романсами і народними піснями, з прекрасним голосом, який звучав на всіх континентах, у країнах Заходу і Сходу, Америки і в Австралії, на оперних і концертних сценах, на стадіонах і площах.  Йому аплодували міланська «Ла Скала» та нью-йоркський «Метрополітен-опера».                    25 вересня 2022р.- 90 років від дня народження Анатолія Солов’яненка.                            До ювілейної дати «українського соловейка» Білозерська міська публічна бібліотека підготувала віртуальний інтерактивний плакат  «Шахтарський герцог», про життєвий і творчий шлях Анатолія Солов'яненка.  Плакат адресовано всім, хто пам'ятає і цінує мистецтво Артиста, хто шанує класичну музику і пісні свого народу, хто любить або ... Читати далі »

Просмотров: 102 | Добавил: admin | Дата: 24.09.2022 | Комментарии (0)